Služby : Výživa na míru  
header image

 

Služby

Ceník                          In Body R20

Poradím Vám s jakoukoli úpravou hmotnosti, zároveň je program cílený na preventivní působení proti civilizačním onemocněním (máte-li v rodinné anamnéze sklony k obezitě, kardiovaskulárním problémům, diabetu II. typu či rakovinová onemocnění zejména trávícího traktu) nebo už jimi trpíte. Umím poradit s výživou, pokud sportujete, ať už rekreačně nebo profesionálně. Poradím Vám jak se stravovat, pokud pracujete na směny. Zabývám se výživou dětí, prevencí obezity, získání správných stravovacích návyků, řešením problematiky úpravy hmotnosti pro každou věkovou kategorii. Nabízím možnosti poradenství v oblasti odkyselení organismu.

Nabídka výživových programů

  • Redukční – pro ty, kteří chtějí zdravě a bezpečně upravit svou váhu s podporou odborníka. Hubnutí bez diet a následného  jo-jo efektu pouze na základě nutričně a energeticky vyváženého jídelníčku, případně s pomocí detoxikace.
  • Racionální – pro ty, kteří si chtějí udržovat optimální váhu pomocí vyváženého příjmu všech živin, chtějí si udržet co nejdéle zdraví, energii a vitalitu.
  • Sportovní+racionální – pro ty, kteří chtějí začít sportovat nebo již sportují a chtějí mít dostatek energie a vyvážené množství všech důležitých nutrietů, včetně poradenství v oboru sportovní suplementace. Vhodné pro rekreační i profesionální sportovce. Poradenství pro vytrvalostní i silové sporty, speciálně pro cyklistiku.
  • Preventivní – nutričně vyvážený plán zaměřený na prevenci civilizačních onemocnění (kardiovaskulární onemocnění, diabetes II. typu,rakovinová onemocnění -zejména trávícího traktu), onemocnění ke kterým můžeme mít genetické předpoklady díky rodinné anamnéze, ale můžeme je vhodnou stravou významně ovlivnit.
  • Odkyselovací/zásadotvorný – pro všechny, kdo mají problémy s překyselením organismu. Odstraňování škodlivin je prevence nemocí, napomáhá hubnutí (zásadotvorná strava, detoxikační přírodní produkty a koupele, vhodný pohyb).
    př. výskyt kvasinek a plísní, akné, celulitida, silná a dlouhá menstruace, přibývání na váze, problémy s nadváhou, časté záněty močového měchýře, migrény, křečové žíly, ztráta vlasů, šedivění, zvýšené pocení, návaly horka, revma, dna, otoky, osteoporóza, žlučové či ledvinové kameny.